سلامت اداری و مبارزه با فساد، اولویت وزارت بهداشت

به گزارش وبلاگ پوشه، تقوی نژاد گفت: سلامت اداری، مبارزه با فساد و احقاق حقوق دانشگاه های علوم پزشکی، اولویت وزارت بهداشت است.

سلامت اداری و مبارزه با فساد، اولویت وزارت بهداشت

به گزارش کامل تقوی نژاد ، معاون توسعه مدیریت، منابع و برنامه ریزی وزارت بهداشت اظهار کرد: سلامت اداری، مبارزه با فساد و احقاق حقوق دانشگاه های علوم پزشکی، اولویت وزارت بهداشت است.

او اضافه نمود: برخورد قانونی با افرادی که در اعمال وظایف قانونی خود تسامح داشته اند و نسبت به انجام درست مسئولیت هایشان، کوتاهی کردند در دستور کار وزارت بهداشت است.

تقوی نژاد بیان نمود: این افراد نمی توانند در حوزه سلامت مسئولیت داشته باشند و باید در مراجع قانونی ذی صلاح، جوابگوی کم کاری ها، بی دقتی ها و تخلفات اجرا شده باشند.

او با تاکید بر اینکه پاکدستی و امانتداری برای ما در وزارت بهداشت حائز اهمیت است، ادامه داد: احقاق حقوق دانشگاه های علوم پزشکی اولویت دارد و در این راستا حرکت های خوبی در مجموعه وزارت بهداشت اجرا شده که به زودی اطلاع رسانی می شود.

تقوی نژاد در پایان گفت: با هرگونه سهل انگاری، تخلف و فسادی که خدشه به فعالیت حوزه سلامت و قصور در وظایف باشد به صورت جدی و محکم برخورد می شود.منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

به "سلامت اداری و مبارزه با فساد، اولویت وزارت بهداشت" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سلامت اداری و مبارزه با فساد، اولویت وزارت بهداشت"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید