کی روش: شب تلخی را پشت سر گذاشتیم، به بازیکنانم بابت روحیه جنگندگی شان تبریک می گویم

به گزارش وبلاگ پوشه، کارلوس کی روش، سرمربی تیم ملی فوتبال کلمبیا، شب شکست شاگردانش برابر الجزایر را شبی تلخ توصیف کرد.

کی روش: شب تلخی را پشت سر گذاشتیم، به بازیکنانم بابت روحیه جنگندگی شان تبریک می گویم

به گزارش وبلاگ پوشه، کارلوس کی روش پس از شکست 3 بر صفر تیم ملی فوتبال کلمبیا مقابل الجزایر در دیداری محبت آمیز گفت: شکستی سخت و شاید نتیجه ای اغراق آمیز بود و مستحق شکست با این نتیجه نبودیم. الجزایر به خصوص در خط دفاع بهتر از ما بود. آنها چهار بار به سمت دروازه ما شوت زدند و به سه گل رسیدند. ما هم چهار بار به سمت دروازه آنها شوت زدیم که نتوانستیم گل بزنیم. دو گل اول بازی را بسیار تغییر داد. ما خوب وارد بازی شدیم و بهتر از الجزایر بودیم، به همین خاطر دریافت گل اول برای ما خیلی سخت بود.

وی با اشاره به گل دوم الجزایر توضیح داد: زمانی که برای پیروزی کوشش می کردیم، گل دوم روی ریباند به ثمر رسید و کار را برای بازگشت ما سخت کرد. این مسابقه برای نتیجه گیری ما در آینده خیلی یاری می نماید. من تنها به یک نکته توجه می کنم که آن هم روحیه جنگندگی است. شب تلخی را پشت سر گذاشتیم و نمی توانم بیشتر از این چیزی بگویم.

سرمربی تیم ملی کلمبیا با بیان اینکه تیمش احتیاج دارد تا با تیم هایی خارج از محیط آمریکای جنوبی و با نوع فوتبال دیگری بازی کند، گفت: این بازی ها، درس های زیادی به ما می دهند تا بتوانیم رشد کنیم و عملکرد خوبی داشته باشیم. ما بر بازی مسلط بودیم و موقعیت های قبل از گل از آنِ کلمبیا بود، اما آنها دو گل بسیار عجیب زدند. این یک آزمون شخصیت بود. یاد گرفتیم چگونه با فداکاری زیاد و نگرش بسیار خوب کار کنیم تا پیروز شویم. باید به بازیکنانم به خاطر این نگرش تبریک بگویم. بازگشت با اعتمادبه نفس و بازیابی آن پس از دریافت دو گل بسیار سخت بود.

کی روش با اشاره به دیدار محبت آمیز شاگردانش برابر شیلی گفت: در این مسابقه به مصاف تیمی رفتیم که در کوپا آمریکا، بالاتر از ما نهاده شد و یک قدم در راه مان پیش رفتیم. سه روز بعد هم با تیمی چون الجزایر بازی کردیم که روند خیلی خوبی دارد و قهرمان آفریقا شد. این تیم از ثبات و هماهنگی بهره مند است و برای ما نتیجه خوبی رقم نخورد.

وی ادامه داد: ما هرگز دوست نداریم که ببازیم، اما این بهترین اتفاقی بود که برای ما رخ داد، بازی مقابل فوتبالی که شبیه بازی تیم های آمریکای جنوبی نیست، مقابل یک تیم بسیار خوب، قهرمان آفریقا. پس از بازی اعتمادبه نفس بیشتری داریم، چون زمانی که شکست می خورید، نکات زیادی یاد می گیرید و راه چاره ها واضح هستند. باید بهتر بازی کنیم، بهتر تمام کنیم و از فرصت های خود، بهره لازم را ببریم.

سرمربی تیم ملی کلمبیا درمورد عدم توانایی تیمش در گلزنی به الجزایر گفت: به نظرم کارها به خوبی پیش نمی رود. بازیکنان کلمبیایی در این بازی فرصت داشتند که نگرش خود را نشان دهند. این مسابقه برای رشد بود، نه برای فراموش کردن و نه مجازات ما. من برای تصمیماتی که نتیجه خوبی نداشت، مسئول هستم.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "کی روش: شب تلخی را پشت سر گذاشتیم، به بازیکنانم بابت روحیه جنگندگی شان تبریک می گویم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کی روش: شب تلخی را پشت سر گذاشتیم، به بازیکنانم بابت روحیه جنگندگی شان تبریک می گویم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید