حمایت یکی از مالکان باشگاه نساجی از مهاجری

به گزارش وبلاگ پوشه، یکی از مالکان باشگاه نساجی مازندران گفت که از سرمربی مستعفی تیم فوتبال این باشگاه حمایت می نماید.

حمایت یکی از مالکان باشگاه نساجی از مهاجری

به گزارش وبلاگ پوشه، رضا حدادیان، یکی از مالکان این باشگاه نساجی در گفت وگو با روابط عمومی این باشگاه، با حمایت از محمدرضا مهاجری سرمربی تیم فوتبال نساجی گفت: مهاجری با قدرت به کارش در نساجی ادامه می دهد. خودم گرچه خارج از کشور هستم، اما با او صحبت کردم. مشکلاتی وجود دارد که انشاءالله به زودی حل گردد تا سرمربی خوب و فهیم ما بتواند با آرامش به کارش ادامه دهد.

وی با بیان اینکه باید قدردان کسانی بود که برای نساجی و موفقیت آن زحمت کشیده اند، توضیح داد: یکی از این افراد، جواد نکونام است. برخوردی که پس از بازی با فولاد خوزستان با این مربی پُرتلاش شد، مورد تأیید ما نیست. نباید فراموش کرد امروز اگر نساجی مازندران در لیگ برتر است و همه ما لذت آن را می بریم، مرهون زحمات امثال نکونام و همه کسانی است که با شکستن طلسم 24 ساله، صعودی تاریخی با نساجی داشتند. مردم قائمشهر و مازندران هرگز آن صعود شیرین و به یادماندنی را فراموش نخواهند کرد.

مالک باشگاه نساجی مازندران اعلام نمود: من با جواد نکونام صحبت و بابت آن اتفاقات از او دلجویی کردم . به نظرم سوء تفاهمی پیش آمده بود و اگر عمری باقی بود، در بازی برگشت با فولاد خوزستان همراه با طرفداران پرشمار نساجی جبران نموده و از نکونام دلجویی خواهیم کرد. البته رقابت در فوتبال باید با رفاقت، مودت و دوستی همراه باشد. خیلی اهل مصاحبه نیستم، اما لازم دانستم در مورد این دو مورد صحبت کنم و توضیحاتی بدهمو چون برای من از هر چیزی در فوتبال مهم تر، رفاقت، دوستی و احترام است.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "حمایت یکی از مالکان باشگاه نساجی از مهاجری" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "حمایت یکی از مالکان باشگاه نساجی از مهاجری"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید