تروریست های ادلب سوریه بیش از 10 هزار تن هستند

به گزارش وبلاگ پوشه، هماهنگ کننده گروه نظارتی سازمان ملل اطلاع داد که در استان ادلب بسیار بیشتر از 10 هزار تروریست از گروه های مختلف حضور دارند.

تروریست های ادلب سوریه بیش از 10 هزار تن هستند

به نقل از خبرگزاری اسپوتنیک، ادموند فیتون براون هماهنگ کننده گروه نظارتی سازمان ملل درباره عناصر تروریستی حاضر در استان ادلب واقع در شمال غرب سوریه آماری ارائه کرد.

این مسؤول سازمان ملل توضیح داد که تنها گروه تروریستی حراس الدین حدود 2000 نیرو در ادلب دارد. این گروه وابسته به گروه تروریستی القاعده است.

براون در عین حال اذعان کرد: درباره تعداد گروه تروریستی داعش در این منطقه (ادلب) اطلاعی ندارم، ولی فکر می کنیم در این منطقه آمادگی بسیار بالایی دارند.

براون به خبرگزاری اسپوتنیک گفت که در استان ادلب بسیار بیشتر از 10 هزار تروریست از گروه های مختلف حضور دارند.

این مسؤول سازمان ملل می گوید: در عراق و سوریه بیش از آن چیزی که قبلا می دانستیم، جنگجویان تروریست خارجی حضور دارند؛ به گونه ای که آمار و ارقام بیش از 40 هزار فرد مسلح است.

براون افزود: کشورهای عضو سازمان ملل تعداد عناصر تروریستی که کشته شده اند را مد نظر دارند، ولی ما یقین داریم که تعداد تروریست های نجات یافته، بیش از نصف 40 هزار تروریست است؛ یعنی ما از بیش از 20 هزار نفر سخن می گوییم. بعضی برآوردها نیز این تعداد را بیش از 25 هزار نفر اعلام می نماید.،ایسنا

بیشتر بخوانید،احتمال برخورد نظامی بین ارتش ترکیه و سوریه بعید نیست

11:06 ::

1398،7،22

منبع: ایران آنلاین

به "تروریست های ادلب سوریه بیش از 10 هزار تن هستند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تروریست های ادلب سوریه بیش از 10 هزار تن هستند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید