یحیی گل محمدی: کارهایی می نمایند که همه را از آمدن به مشهد پشیمان می نمایند، با این شرایط برنمی گردم

یحیی گل محمدی، سرمربی تیم فوتبال پدیده خراسان گفت: دیگر از این بلاتکلیفی خسته شده ایم و عزمی برای آغاز تمرینات وجود ندارد.

یحیی گل محمدی: کارهایی می نمایند که همه را از آمدن به مشهد پشیمان می نمایند، با این شرایط برنمی گردم

به گزارش خبرنگاران ، یحیی گل محمدی در گفت وگو با سایت باشگاه پدیده درباره شروع تمرینات تیمش برای شروع نیم فصل دوم لیگ برتر گفت: متأسفم که این موضوع را باید بگویم، اما در حال حاضر عزمی برای شروع تمرینات وجود ندارد و نمی دانم طی روزهای آینده چه اتفاقی رخ خواهد داد. آن قدر در مشهد وعده و وعید شنیده ایم که دیگر خسته شده ایم. نمی دانم چرا در این شهر به این صورت است! انگار کسی به فکر مردم این شهر و علاقه مندان به فوتبالش نیست.

سرمربی تیم فوتبال پدیده یادآور شد: این شهر سال ها در لیگ برتر تیم نداشته است و بعد از آن پدیده و سیاه جامگان بودند که دوباره نام این شهر را در ورزش مطرح کردند، اما متأسفانه از تیم دیگر مشهد که حمایتی نشد و در نهایت منحل شد، اما حالا فکر می کنم برای پدیده هم می خواهند همین اتفاق رقم بخورد. در حال حاضر ما در بالای جدول هستیم و هفته ها در صدر بوده ایم، اما کارهایی می نمایند که همه را از آمدن به مشهد پشیمان می نمایند.

وی در ادامه اضافه نمود: در هفته های قبل از سرانجام نیم فصل ، تیم های مختلف پیشنهادی زیادی را به من ارائه می کردند، اما به احترام مردم مشهد و شور نشاط طرفداران مان به هیچ کدام از آنها جواب ندادم و در این بین مسئولان هم دائم وعده می دادند که کارها درست می گردد و صبر کنید.

گل محمدی همچنین خاطر نشان کرد: آخر باید چقدر صبر کنیم. شرایط تیم واقعاً خطرناک است. موضوع انتقال باشگاه هم معین نیست چه می گردد. من هر چقدر از مدیران باشگاه پرس و جو می کنم که چه اتفاقی قرار است رخ بدهد آنها نیز بلاتکلیف هستند. باید بگویم ما در حال حاضر در همه چیز بلاتکلیف هستیم. مهمترین موضوع هم نداشتن پول است، چرا که باعث می گردد ما نتوانیم برنامه ریزی کنیم.

سرمربی تیم پدیده ادامه داد: وقتی پول نداریم نه می توانیم تمرین کنیم ، نه می توانیم بازیکن جذب کنیم و نه می توانیم به اردو برویم. با این شرایط کار کردن واقعاً امکان پذیر نیست. به بازیکنانم گفتم که هر تصمیمی خودشان می خواهند بگیرند. من هم دیگر در مشهد حاضر نخواهم شد ، چرا که شرایط باشگاه معین نیست و نمی گردد با این بلاتکلیفی کار را پیش برد.

وی در انتها توضیح داد: چند روز دیگر به خاطر بی پولی از تیمی که در بالای جدول است شش امتیاز کسر می نمایند و این در شرایطی است که در مشهد به این مسائل اصلاً فکر نمی گردد. وقتی کسی دلش برای این تیم نمی سوزد من چه کاری می توانم انجام دهم. ما با دست خالی 31 امتیاز در نیم فصل کسب کردیم و مردم مشهد و خراسان را شاد کردیم و فکر می کنم کاری را که از دستم بر می آمد، انجام داده ام و از حالا به بعد با این شرایط و بلاتکلیفی به مشهد باز نخواهم گشت.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "یحیی گل محمدی: کارهایی می نمایند که همه را از آمدن به مشهد پشیمان می نمایند، با این شرایط برنمی گردم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "یحیی گل محمدی: کارهایی می نمایند که همه را از آمدن به مشهد پشیمان می نمایند، با این شرایط برنمی گردم"

نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید