علیرضا حقیقی: با هدف و مطالعه نساجی را انتخاب کردم، نظری در مورد گلرهای تیم ملی ندارم

به گزارش وبلاگ پوشه، من با آگاهی و مطالعه تیم نساجی را انتخاب کردم. مهمترین دلیل آن هواداران پرشورش بود. من در پرطرفدارترین تیم آسیا و جو آن تیم بزرگ شدم و هواداران نساجی هم همان شور و هیجان را دارند و خوشحالم که امسال در این تیم هستم. با صحبت هایی که با آقای اسدی انجام دادم تصمیم گرفتم تا خاتمه فصل در این تیم حضور داشته باشم.

علیرضا حقیقی: با هدف و مطالعه نساجی را انتخاب کردم، نظری در مورد گلرهای تیم ملی ندارم

دروازه بان جدید تیم فوتبال نساجی مازندران گفت: من با هدف به نساجی آمده ام و اول می خواهم بازی کنم و سپس درباره هدف اصلی ام در فوتبال ایران تصمیم بگیرم.

به گزارش فارس، علیرضا حقیقی که امروز در استادیوم درفشی فر با نساجی تمرین کرده است در خصوص خاطراتش از این استادیوم گفت: من از این استادیوم خاطره دارم، از نوجوانان تا بزرگسالان پرسپولیس در این زمین تمرین کردم و از همینجا به روبین کازان ترانسفر شدم و خوشحالم که اولین تمرینم با نساجی را بعد از بازگشت به ایران در این زمین انجام دادم.

وی در خصوص دلایل انتخاب نساجی گفت: من با آگاهی و مطالعه تیم نساجی را انتخاب کردم. مهمترین دلیل آن هواداران پرشورش بود. من در پرطرفدارترین تیم آسیا و جو آن تیم بزرگ شدم و هواداران نساجی هم همان شور و هیجان را دارند و خوشحالم که امسال در این تیم هستم. با صحبت هایی که با آقای اسدی انجام دادم تصمیم گرفتم تا پایان فصل در این تیم حضور داشته باشم.

حقیقی در خصوص اینکه شرایط در نساجی را چطور می بیند گفت: من شنیده ام که به نساجی می گویند لیورپول ایران. من چند بازی این تیم را دیده ام ولی در بعضی از نقاط مثل تیم های دیگر ایران ضعف هایی دارد که به مرور زمان حل خواهد شد.

گلر جدید نساجی در خصوص اهدافش در این تیم گفت: دلیل اصلی حضورم در ایران را بعدا در فرصت مناسب می گویم. من به نساجی نیامده ام که وقت تلف کنم و بگویم فوتبال بازی می کنم. با هدف به اینجا آمده ام و اول می خواهم بازی کنم و سپس درباره هدف در فوتبال ایران تصمیم بگیرم.

وی در خصوص شرایط تیم ملی اینکه برای بازگشت به لیگ ایران حتما روی بازگشت به تیم ملی برنامه دارد گفت: من فکر می کنم شرایط تیم ملی خوب است و باید به آقای ویلموتس زمان داده شود. ما ایرانی ها کمی عجول هستیم و دوست داریم فورا نتیجه بگیریم. از همینجا از زحمات آقای کی روش هم تشکر می کنم و امیدوارم تیم ملی در بازی آینده اش برنده شود و به بالای جدول گروهش برشود.

حقیقی در خصوص اینکه آیا کارت بازی اش صادر می شود یا خیر گفت: من هم شنیده ام مشکلاتی وجود داشته ولی این ها مسائلی است که در اختیار باشگاه است. هر زمان دستور بدهند من در خدمت تیم خواهم بود.

دروازه بان نساجی در خصوص اینکه اگر در بازی آینده بازی کند باید مقابل تیم جواد نکونام به میدان برود گفت: آقای نکونام کاپیتان من بوده و به او ارادت دارم. باید ببینم مهیا می شود که مقابل تیم فولاد بازی می کنم یا نه.

وی در خصوص پیشنهاداتش گفت: من پیشنهادات دیگری هم در ایران داشتم ولی با مطالعه این تیم را انتخاب کردم.امیدوارم بهترین عملکردم را امسال داشته باشم.

حقیقی در پاسخ به این سوال که ظاهرا در ابتدای فصل عنوان کرده بود فقط در ایران برای پرسپولیس بازی می کند گفت: قبل از حضورم در اروپا همین نظر را داشتم ولی شرایط برای حضورم در پرسپولیس الان مهیا نیست ولی تکرار می کنم در خدمت نساجی هستم و با آنها روزهای خوبی خواهم داشت.

وی در خصوص اینکه نظرش درباره گلرهای تیم ملی گفت: فعلا نظر خاصی ندارم.

منبع: عصر ایران

به "علیرضا حقیقی: با هدف و مطالعه نساجی را انتخاب کردم، نظری در مورد گلرهای تیم ملی ندارم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "علیرضا حقیقی: با هدف و مطالعه نساجی را انتخاب کردم، نظری در مورد گلرهای تیم ملی ندارم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید