سرمربی کامبوج: در بازی با ایران می توانیم خودمان را ارزیابی کنیم

به گزارش وبلاگ پوشه، فلیکس دالماس در نشست خبری پیش از بازی تیم های ملی فوتبال ایران و کامبوج گفت: ایران یکی از قوی ترین تیم های آسیا است. بازی با ایران فرصتی است که می توانیم خودمان را ارزیابی کنیم.

سرمربی کامبوج: در بازی با ایران می توانیم خودمان را ارزیابی کنیم

وی ادامه داد: بدون ترس و مشکل در سطح بالایی با ایران رقابت می کنیم. امیدوارم این راستا را به خوبی ادامه بدهیم و انقلابی در فوتبال کامبوج داشته باشیم.

سرمربی تیم ملی فوتبال کامبوج درباره همکاری مشترکش با هوندا در این تیم، تاکید نمود: آقای هوندا و من یک ایدئولوژی یکسان داریم و تصمیم گرفتیم کار را با هم آغاز کنیم اما من وقت بیشتری نسبت به هوندا دارم .هر پیشرفتی در تیم می بینید به دلیل حضور هوندا است. شخصیت متفاوتی نسبت به هوندا دارم اما رویا و هدفمان مشترک است.

دالماس همچنین گفت: همواره امید صعود به جام جهانی را داریم اما درباره این موضوع واقع بین هستیم.

در این نشست خبری همچنین سوئی ویسال بازیکن تیم ملی کامبوج با ابراز خوشحالی نسبت به حضورش در ایران، گفت: خیلی خوشحالم به ایران آمده ایم و مقابل تیمی که یکی از قدرت های فوتبال آسیا است بازی می کنیم.

وی ادامه داد: می دانیم که ایران در رنکینگ هم تیم اول آسیا است. می خواهیم بازی خوب و باکیفیتی انجام بدهیم و برای ما تفاوتی ندارد که بازی با ایران دیدار اول یا آخر ما است چراکه می خواهیم نمایش خوبی داشته باشیم.

منبع: خبرگزاری مهر

به "سرمربی کامبوج: در بازی با ایران می توانیم خودمان را ارزیابی کنیم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سرمربی کامبوج: در بازی با ایران می توانیم خودمان را ارزیابی کنیم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید