رضاوند: تبریزی گل های زیادی برای استقلال می زند

به گزارش وبلاگ پوشه، هافبک استقلال می گوید مرتضی تبریزی گل های زیادی برای این تیم در طول فصل جاری خواهد زد.

رضاوند: تبریزی گل های زیادی برای استقلال می زند

به گزارش وبلاگ پوشه، آرش رضاوند بعد از پیروزی تیمش مقابل گل ریحان البرز در جام حذفی گفت: می دانستیم که بازی دشواری خواهیم داشت. خیلی از بازیکنان گل ریحان لیگ برتری بودند. ما موقعیت های زیادی از دست دادیم اما دست هواداران درد نکند که از ما حمایت کردند.

او درباره دلخوری مرتضی تبریزی به خاطر شعار هواداران و فشار موجود روی بازیکنان تاکید کرد: فشار روی بازیکن باعث ایجاد استرس می شود. تبریزی بازیکن بزرگی است. این مسائل او و سایر بازیکنان را اذیت می کند. شک نکنید که تبریزی گل های زیادی برای ما می زند.

رضاوند درباره ضعف خط حمله تیمش اظهار کرد: ما در خط حمله با کمبود بازیکن روبرو هستیم. فقط مرتضی تبریزی را به عنوان مهاجم نوک داریم. با این حال بازیکنان جوان خوبی داریم. سجاد آقایی وارد زمین شد و جریان بازی را عوض کرد.

هافبک استقلال درباره ضعف خط دفاعی تیمش یادآور شد: ما تا این دیدار تحت استرس بودیم. این موضوع شرایط را برای ما سخت کرد و در اکثر بازی ها در اواخر بازی گل می خوردیم.

او درباره از دست رفتن پنالتی های تیمش تاکید کرد: این موضوع به خاطر فشار روانی روی تیم است. شک نکنید که اگر یکی، دو بازی را ببریم همه پنالتی های ما گل می شود.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "رضاوند: تبریزی گل های زیادی برای استقلال می زند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "رضاوند: تبریزی گل های زیادی برای استقلال می زند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید