رئیس ستاد اجرایی سازی سند ملی توسعه فناوری های فرهنگی و نرم منصوب شد

به گزارش وبلاگ پوشه، سورنا ستاری معاون علمی و فناوری رییس جمهوری در حکمی پرویز کرمی را به اسم رئیس ستاد اجرایی سازی سند ملی توسعه فناوری های فرهنگی و نرم منصوب کرد.

رئیس ستاد اجرایی سازی سند ملی توسعه فناوری های فرهنگی و نرم منصوب شد

به گزارش وبلاگ پوشه و به نقل از معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، ستاری در این حکم خطاب به کرمی آورده است:

نظر به ضرورت اجرا، هماهنگی و نظارت مستمر و مستقیم بر سند ملی توسعه فناوری های فرهنگی و نرم در چارچوب مفاد و مصوبات شورای ستاد در پرتو ارزش های متعالی اسلام و رعایت اصول و منشور اخلاقی دولت سیزدهم، جنابعالی را که از مراتب تعهد و تخصص در حوزه فناوری های نرم، فرهنگی و صنایع خلاق برخوردارید با حفظ سمت دبیری ستاد به اسم رئیس ستاد اجرایی سازی سند ملی توسعه فناوری های فرهنگی و نرم منصوب می کنم.

انتظار است با برنامه ریزی قوی و پویا، زمینه را برای افزایش کارایی، اثربخشی، هماهنگ سازی و توسعه ظرفیت ها در تحقق اهداف سند ملی توسعه فناوری های فرهنگی و نرم آورید.

توفیق روز افزون جنابعالی را در راستای تحقق اهداف دولت سیزدهم از خداوند متعال خواستارم.

سندی برای ارتقا صندلی ایران

این سند در چارچوب دستیابی به نظام نوآوری کارآمد صنایع فرهنگی و خلاق و ارتقای کمی و کیفی محصولات و خدمات فرهنگی و خلاق بومی تدوین شده است. البته تاکید بر استفاده از دانش فنی و فناوری های مربوطه، بهبود فضای کسب و کار، افزایش بهره وری و رشد نوآوری های اجتماعی از اهداف اولیه و اصلی این سند است.

بعلاوه دستیابی به صندلی نخست فراوری و صادرات در منطقه، و کسب سهمی از بازار در منطقه و حوزه بین الملل هم بخشی از اهدافی است که این سند دنبال می نماید تا با انجام اقدامات لازم محقق گردد.

پرویز کرمی در حال حاضر دبیر ستاد فناوری های نرم و توسعه صنایع خلاق معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری است.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "رئیس ستاد اجرایی سازی سند ملی توسعه فناوری های فرهنگی و نرم منصوب شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "رئیس ستاد اجرایی سازی سند ملی توسعه فناوری های فرهنگی و نرم منصوب شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید