خرید پیچ و مهره و سیم بکسل

به گزارش وبلاگ پوشه، آیا در پی دانستن تفاوت بین پیچ و مهره یا پیچ هستید؟ با مرور این مقاله وارد سفر شوید. متوجه تفاوت اساسی بین دو نوع اتصال دهنده خواهید شد که آنها را از هم متمایز می نماید. اگر تفاوت بین پیچ و مهره را بدانید، انتخاب گزینه مناسب بر اساس کاربرد مورد نظر آسان خواهد بود.

خرید پیچ و مهره و سیم بکسل

پیچ ها و مهره ها شبیه به هم هستند. آنها حتی ویژگی های یکسانی دارند. به همین علت است که بسیاری تصور می نمایند که آنها به همان سخت افزار بست اشاره می نمایند. اما اگر با دقت به آنها نگاه کنید، متوجه تفاوت واضحی بین پیچ و مهره خواهید شد. آنها دو سازنده منحصر به فرد اتصال دهنده ها با کاربردهای متفاوت و جداگانه هستند.

انواع مختلف بست، هر قسمتی که شما را احاطه نموده است، می سازند. ممکن است یک موتور سیکلت، ماشین سیار و حتی لپ تاپ شما باشد. حتی خودروهای غول پیکری مانند موشک، تانک و هواپیما، هرگز در یافتن بست های صنعتی مانند پیچ و مهره شکست نخواهید خورد.

حتی خودتان، با انواع مختلف بست ها تعامل داشته اید. اما ممکن است علاقه ای به دانستن تفاوت بین پیچ و پیچ نداشته باشید. میزی که استفاده می کنید، صندلی که همواره روی آن نشسته اید و وسایل مختلفی که روزانه استفاده می کنید از پیچ، پیچ و مهره ساخته شده اند.

پیچ چیست؟

این یکی از انواع اتصال دهنده هایی است که دارای محور رزوه ای هستند. اگر دو قسمت از یک ماده تعیین با سوراخ های تراز شده دارید و در پی اتصال آنها هستید، پیچ ها برترین اتصال دهنده های صنعتی برای این منظور هستند. اگر آنها را با انواع دیگر بست ها مقایسه کنید، استحکام و نگه داشتن بهتری را ارائه می دهند.

رزوه های پیچ و مهره ها همان چیزی است که به آنها قدرت نگهداری بی نظیری می دهد. اما برای نصب آنها به واشر و مهره احتیاج خواهید داشت. آیا در پی خرید پیچ و مهره هستید؟ اطمینان حاصل کنید که آنها را از سازندگان معروف اتصال دهنده های صنعتی تهیه نموده اید تا از بست های صنعتی با کیفیت پایین جلوگیری کنید. به همین علت است که در صورت تمایل به انواع اتصال دهنده های با کیفیت و بادوام مجموعه پایا برترین گزینه تامین نماینده شما خواهد بود.

تمام سازندگان اتصال دهنده های صنعتی، باید از تفاوت بین پیچ و مهره اطمینان حاصل نمایند مخصوصا اگر از انواع اتصال دهنده هایی هستند که می خواهند خریداری نمایند. در زیر انواع پیچ و مهره هایی که در بازار پیدا می کنید آورده شده است.

انواع پیچ و مهره

انکربولت

این یکی از انواع اتصال دهنده های صنعتی است که به شما امکان می دهد اشیاء را به بتن بچسبانید. ضروری است سر پیچ را قبل از سفت شدن در بتن قرار دهید تا سر رزوه بند شما قابل مشاهده و آماده استفاده باشد.

پیچ و مهره اتاقی

آنها دارای یک سر گرد صاف و یک بخش مربع برای نگه داشتن پیچ در برابر چرخش هستند. پیچ های کالسکه نیز دارای یک قسمت رزوه دار با استفاده از مهره هستند. می توانید از آنها برای تثبیت فلز به چوب بهره ببرید.

پیچ شش گوش

آنها یک شکل محبوب از پیچ و مهره هستند. شما می توانید آنها را در مقدار های متریک و اینچ ابعاد استاندارد تهیه کنید.

پیچ سر گرد

آنها بست های صنعتی هستند که شبیه به پیچ های کالسکه هستند اما زیر سر پیچ گنبدی شکل مخروطی ندارند. می توانید از آنها برای اتصال چوب بهره ببرید.

یوبولت

اینها انواع بست هایی با شکل حرف U هستند. آنها یک بخش نخ در هر خاتمه دارند. هنگام بستن مواد با استفاده از این ابزار، قرار است مهره های اتصال و براکت صفحه خاتمهی رزوه شده را نصب کنید.

انواع مهره

مهره ها را در انواع الگوها، مواد، مقدار ها و شکل های تهدید پیدا خواهید کرد. انتخاب مهره ای که بیدار می کنید، موادی را که می خواهید در آن از مهره بهره ببرید، محدود می نماید. اما مطمئن شوید که به مقدار و رزوه مهره توجه کنید. به این ترتیب، شما قادر خواهید بود شکل سر مهره و مواد مناسب برای کاربرد خود را انتخاب کنید.

مهره های قفلی

آیا در پی خرید آجیل قفلی هستید؟ شما آنها را در طیف گسترده ای از اشکال دریافت خواهید کرد. می توانید از آنها برای محکم کردن مهره های دیگر بهره ببرید. علاوه بر این، اگر می خواهید از شل شدن سایر آجیل ها جلوگیری کنید، استفاده از آنها خوب است. مهره های قفلی انواع مختلفی دارند، از جمله درج های نایلونی، فلنج شش گوش دندانه دار و مهره های قفلی فلزی.

مهره های اتصال

مهره ای است دراز و استوانه ای شکل که برای اتصال دو نخ نر استفاده می گردد. بعلاوه می توانید از آن برای اضافه کردن طول به نصب بهره ببرید.

مهره فلنج

این ویژگی ها در اطراف فلنج. آنها به عنوان واشر خارجی عمل می نمایند. مهره های فلنج امکان توزیع یکنواخت بار را فراهم می نمایند.

مهره شش گوش

آنها شش ضلعی هستند. مهره های شش گوش همه کاره هستند و برای نصب به آچار احتیاج دارند. انواع مختلفی از مهره های شش گوش وجود دارد. آنها شامل هگز چاک دار، سنگین، هگز مربا، فلنج شش گوش، شش گوش نیمه کاره و هگز تمام شده هستند.

مهره چرخ

طیف گسترده ای از مهره های چرخ وجود دارد. آنها در خودرو در حالی که برنامه های کاربردی اعمال شده است.

سیم بکسل چیست؟ درک مشخصات و ساخت: رندرهای طناب سیمی

سیم بکسل به دلایل زیادی یک وسیله بالابر ارجح است. طراحی منحصر به فرد آن از چندین سیم فولادی تشکیل شده است که رشته های جداگانه ای را تشکیل می دهند که به صورت مارپیچ در اطراف یک هسته قرار گرفته اند.

سیم بکسل یک وسیله مکانیکی پیچیده است که دارای قطعات متحرک زیادی است که همگی به صورت پشت سر هم کار می نمایند تا به پشتیبانی و حرکت یک جسم یا بار یاری نمایند. در صنایع بالابر و دکل زنی، طناب سیمی به جرثقیل یا بالابر متصل می گردد و برای اتصال به بار و جابجایی آن در یک ماده کنترل شده، چرخ گردان، قلاب یا قلاب تعبیه می گردد. بعلاوه می تواند برای بالا بردن و پایین آوردن آسانسورها یا به عنوان وسیله ای برای پشتیبانی از پل های معلق یا برج ها استفاده گردد.

این ساختار استحکام، انعطاف پذیری و توانایی مقابله با تنش های خمشی را فراهم می نماید. پیکربندی های مختلف ساختار مواد، سیم و رشته مزایای متفاوتی را برای کاربرد خاص بالابر ارائه می دهد، از جمله:

استحکام - قدرت

انعطاف پذیری

مقاومت در برابر سایش

مقاومت در برابر خرد شدن

مقاومت در برابر خستگی

مقاومت در برابر خوردگی

مقاومت چرخشی

پیچ و مهره و سیم بکسل پایا

صنایع پیچ و مهره پایا فراوری نماینده انواع پیچ و مهره و سیم بکسل است. علاوه بر این مجموعه پایا دارای نمایندگی از شرکت هایی همانند ویتال است که محصولاتی همانند جرثقیل دستی را به بازار عرضه میکند. برای خرید محصولاتی همانند جرثقیل با شماره تماس های موجود ارتباط برقرار کنید.

منبع: همشهری آنلاین

به "خرید پیچ و مهره و سیم بکسل" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خرید پیچ و مهره و سیم بکسل"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید