خبری از حامی اقتصادی نشد، شورای شهر در امور تیم شاهین دخالت نکرد

به گزارش وبلاگ پوشه، رئیس شورای اسلامی شهر بوشهر گفت: پس از توافقی که با حامی اقتصادی شاهین شهرداری بوشهر صورت گرفت خبری از او نشد.

خبری از حامی اقتصادی نشد، شورای شهر در امور تیم شاهین دخالت نکرد

به گزارش از ، ابوذر دهدار رئیس شورای اسلامی شهر بوشهر گفت: با توجه به تقاضای حامی اقتصادی شاهین شهرداری بوشهر جلسه ای با حضور هیات مدیره این باشگاه، شهردار و شورای شهر تشکیل شد و نماینده تام الاختیار حامی هم حضور داشت.

او اضافه کرد: حامی اقتصادی 11 بند پیشنهاد داشت که برخی از این پیشنهاد ها را با توافق طرف مقابل اصلاح کردیم و سپس توافق نهایی صورت گرفت، اما با وجود تماس های مکرری که داشتیم او بنا به دلایلی سفر خود را به تاخیر انداخته و به بوشهر نیامده است.

رئیس شورای شهر بوشهر با تکذیب دخالت اعضای شورا در امور تیم فوتبال شاهین شهرداری بوشهر، بیان نمود: اعضای شورا هیچ دخالتی در حوزه بازیکن مربی و کادر شورای شهر و شهرداری نکردند و هر اظهار نظری بوده جنبه حمایتی داشته است.

دهدار تاکید نمود: اگر عضوی از شورا صحبتی نموده با توجه به اینکه شورا ناظر بر دستگاه های تابعه شهرداری است و باشگاه شاهین هم زیرمجموعه شهرداری است، حق داشته از این جنبه صحبت کند، اما هیچ کس حق دخالت ندارد.

او از طرفداران و همه کسانی که در پیروزیت شاهین نقش دارند خواست، تحمل نمایند و یکدلی داشته باشند زیرا این یکدلی به تیم منتقل می گردد و تیم هم می تواند پیروز باشد.

رئیس شورای شهر بوشهر با دعوت از افراد برای پرهیز از حواشی، خطاب به آنان گفت: اگر یک عضو شورا یا یک فرد را مقصر جلوه دهید هیچ دستاوردی نخواهد داشت.

دهدار تاکید نمود: با توجه به تغییرات انجام شده و استعفای عبداله ویسی، هیات مدیره و مدیرعامل در کوشش هستند که یک سرمربی نام آشنا و در خور شان شاهین بیاورند.

شاهین شهرداری بوشهر از شش بازی گذشته از لیگ برتر فوتبال، فقط یک امتیاز به دست آورده و در رده آخر جدول است.

ویسی که سرمربی این تیم بود هجدهم مهر استعفا کرد و از آن موقع تا کنون کریمیان مربی شاهین راهنمایی تیم را بر عهده دارد.

ک

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

به "خبری از حامی اقتصادی نشد، شورای شهر در امور تیم شاهین دخالت نکرد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبری از حامی اقتصادی نشد، شورای شهر در امور تیم شاهین دخالت نکرد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید