تفاهم نامه همکاری بین دانشگاه های کاشان و دیلیمان فیلیپیان منقعد شد

به گزارش وبلاگ پوشه، تفاهم نامه همکاری بین دانشگاه کاشان و دانشگاه دیلیمان فیلیپین در راستای گسترش فعالیت های تحقیقی مشترک، به امضا رسید.

تفاهم نامه همکاری بین دانشگاه های کاشان و دیلیمان فیلیپیان منقعد شد

به گزارش گروه دانشگاه وبلاگ پوشه، تفاهم نامه همکاری بین دانشگاه کاشان و دانشگاه دیلیمان فیلیپین در راستای گسترش فعالیت های تحقیقی مشترک، به امضا رسید.

عباس زراعت، رئیس دانشگاه کاشان هدف از انعقاد این تفاهم نامه را تسهیل تبادل علمی بین المللی و توسعه روابط علمی و حمایت از فعالیت های تحقیقی مشترک عنوان کرد و افزود: تبادل اعضای هیئت علمی و پژوهشگران، تبادل دانشجو، تبادل برنامه های آموزشی، فعالیت های تحقیقی مشترک، شرکت در سمینار ها و جلسات علمی دانشگاه، برنامه های ویژه آموزشی کوتاه مدت و توسعه برنامه های دانشگاهی مشترک از مفاد این تفاهم نامه است.

زراعت اظهار داشت: این تفاهم نامه با نمایندگان 12 گروه آموزشی دانشکده های فیلیپین در زمینه های تاریخ، جامعه شناسی، باستان شناسی، جغرافیا و رشته های بین رشته ای امضا شد تا تحقیقات و ارتباط بیشتری بین این دو دانشگاه صورت پذیرد.

رئیس دانشگاه کاشان با اشاره به اینکه این تفاهم نامه به مدت 5 سال اعتبار دارد و در صورت تمایل طرفین قابل تمدید خواهد بود، اظهار امیدواری کرد: امضای این تفاهم نامه آغازی خوب برای ارتباط بیشتر بین ایران و فیلیپین باشد.

منبع: خبرگزاری دانشجو

به "تفاهم نامه همکاری بین دانشگاه های کاشان و دیلیمان فیلیپیان منقعد شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تفاهم نامه همکاری بین دانشگاه های کاشان و دیلیمان فیلیپیان منقعد شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید