پخش فصل اول پایتخت از شبکه الکوثر

به گزارش وبلاگ پوشه، مجموعه تلویزیونی پایتخت فصل اول به کارگردانی سیروس مقدم و با طرحی از محسن تنابنده از شبکه الکوثر پخش می گردد.

پخش فصل اول پایتخت از شبکه الکوثر

به گزارش گروه فرهنگی وبلاگ پوشه، در فصل اول این سریال خانواده نقی معمولی تصمیم می گیرند از شهر زادگاه خود شیرگاه در استان مازندران به تهران کوچ نمایند اما هنگام ورود به پایتخت با مسائل زیادی روبرو می شوند... صاحبخانه می میرد و وراث حاضر به تحویل خانه نمی شوند، بدین ترتیب در پی مسائلی که در تهران برای آنها پیش می آید مجبور می شوند مدتی در کامیون ارسطو زندگی نمایند و...

زبانگردانی و دوبله این سریال طنز اجتماعی در شبکه آی فیلم اجرا شده است و محسن تنابنده، علیرضا خمسه، ریما رامین فر، احمد مهران فر، سمیرا حسن پور، سارا فرقانی اصل، نیکا فرقانی اصل، پژمان بازغی، پوریا پورسرخ و مریم خدارحمی در فصل اول پایتخت به ایفای نقش پرداخته اند.

با اتمام سریال جابرابن حیان از چهارشنبه هشتم آبان هر شب ساعت 20:30 به وقت تهران سریال پایتخت با زمان تکرار صبح روز بعد 8:30، بر روی آنتن شبکه الکوثر است.

فصل اول مجموعه تلویزیونی پایتخت با تهیه نمایندگی الهام غفوری است و نویسندگی آن توسط محسن تنابنده و زنده یاد خشایار الوند اجرا شده است.

منبع: خبرگزاری دانشجو

به "پخش فصل اول پایتخت از شبکه الکوثر" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پخش فصل اول پایتخت از شبکه الکوثر"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید