فروش فوق العاده چهار محصول سایپا شروع شد

به گزارش وبلاگ پوشه، شرکت سایپا در نظر دارد طرح تازه فروش فوری محصولات خود را ویژه شهریورماه 1400 آغاز کند. طرح فروش فوق العاده بعضی از محصولات شرکت سایپا از روز سه شنبه 9 شهریورماه آغاز شد.

فروش فوق العاده چهار محصول سایپا شروع شد

متقاضیان از ساعت 14 روز سه شنبه مورخ 9 شهریورماه به مدت 3 روز به صورت شبانه روزی می توانند با ورود به سایت فروش اینترنتی محصولات گروه خودروسازی سایپا به آدرس https://saipa.iranecar.com پس از ثبت اطلاعات شخصی و دریافت کد کاربری و رمز عبور اخذ شده از سایت، نسبت به ثبت نام و انتخاب نوع خودرو اقدام نمایند. شرکت در این طرح صرفاً به وسیله آدرس فوق امکانپذیر بوده و در صورت استفاده متقاضی از سایر آدرس ها، عواقب آن بر عهده متقاضی خواهد بود.

متقاضیانی که از خرداد ماه سال گذشته تا به امروز جهت شرکت در روش فروش فوق العاده، پیش فروش یکساله و پیش فروش مشارکت در فراوری نسبت به ثبت اطلاعات شخصی و دریافت کد کاربری و رمز عبور اقدام کرده و از منتخبین طرح های مذکور نبوده اند احتیاج به دریافت مجدد کد کاربری و کلمه عبور ثبت نام ندارند.

نوع خودرو قیمت به تومان موعد تحویل
کوئیک دنده ای141.062.000حداکثر 90 روزه
کوئیک R149.416.000حداکثر 90 روزه
ساینا S142.537.000حداکثر 90 روزه
کوئیک S154.995.000حداکثر 90 روزه

شرایط بخشنامه:

1- محدودیت کدملی برای ثبت نام ها اعمال خواهد شد. هر کد ملی مجاز به ثبت نام یک دستگاه خودرو از مجموع دو گروه سایپا و ایران خودرو است.

2- حداقل سن متقاضیان خرید خودرو 41 سال و ملزم به ارائه گواهینامه رانندگی خودرو حداقل پایه سوم است.

3- امکان صلح خرید انصرافی و انتقال خودرو بصورت وکالتی وجود ندارد.

4- متقاضی طی 11 ماه گذشته ثبت نام و صدور فاکتور خودرو نزد شرکت های سایپا و ایران خودرو نداشته باشد.

5- امکان ثبت نام برای متقاضی دارای پلاک فعال انتظامی نصب بر روی خودرو میسر نیست.

6- متقاضیانی که دارای پلاک انتظامی فعال یا فاقد گواهینامه رانندگی بوده و نسبت به ثبت نام اقدام نمایند ضمن کم لم یکن تلقی شدن ثبت نام، تا 7 سال امکان ثبت نام در بخشنامه های فروش در دو شرکت خودروسازی سایپا و ایران خودرو را نخواهند داشت.

7- شماره کارت، شماره حساب بانکی و شماره شبا که در آینده وجوه خرید خودرو از آن به حساب شرکت خودروساز واریز می گردد الزاماً باید متعلق به شخص متقاضی باشد. در صورت درج اطلاعات نادرست(شماره شبا)تمام مسئولیت آن متوجه متقاضی ثبت نام نماینده خواهد بود.

8- شماره تلفن همراه اعلام شده می بایست متعلق به شخص متقاضی باشد.

9- کدپستی متقاضی ثبت نام نماینده و کد نمایندگی انتخابی به وسیله مشتری باید از یک استان باشند. بدیهی است پس از انتخاب کد نمایندگی ، امکان تغییر نمایندگی تحویل گیرنده وجود نداشته و مسئولیت آن بر عهده گروه سایپا نیست.

11- مشتریان محترم باید پس از کارکرد 4000 کیلومتر و حداکثر 2 ماه از تاریخ تحویل خودرو برای انجام سرویس اولیه به نمایندگی های گروه خودروسازی سایپا مراجعه نمایند در غیر اینصورت گارانتی خودرو ابطال می گردد.

11- ثبت نام برای مشتریان حقوقی میسر نیست.

12- چنانچه در هر یک از مراحل ثبت نام تا تحویل خودرو، معین گردد اطلاعات متقاضی ناصحیح بوده و یا ناقض شرایط بخشنامه است، ثبت نام متقاضی کان لم یکن خواهد شد.

13- در صورتیکه پس از امضای قرارداد فی مابین مشتری بر حسب ضرورت و یا الزامات قانونی و یا لزوم رعایت استاندارد های اجباری و محیط زیست از جمله) سطح آلایندگی یورو 4، یورو 5 و 111 (شرکت ملزم به نصب تجهیزات و یا لوازم اضافی) آپشن (بر روی خودرو گردد و یا تغییری در بعضی از قطعات خودرو ایجاد گردد، مشتری متعهد به پرداخت مابه التفاوت هزینه های مربوطه است.

14- درصورت ثبت نام بیش از ظرفیت معین شده برای خودرو های تحویلی در این طرح، پس از انتها ثبت نام اولیه و پس از صحت سنجی اطلاعات ثبت شده و با حضور مراجع نظارتی، قرعه کشی به تفکیک هر خودرو جهت انتخاب متقاضیان نهایی و اولویت بندی زمان تحویل خودرو مطابق ضوابط ابلاغی از کمیته خودرو صورت خواهد پذیرفت.

15- لیست انتخاب شدگان نهایی به وسیله سایت فروش اینترنتی سایپا ظرف 7 روز پس از اتمام قرعه کشی اعلام خواهد شد.) کلیه متقاضیان محترم می بایست پس از انتها ثبت نام و قرعه کشی به سایت فروش اینترنتی گروه سایپا مراجعه و از نتایج قرعه کشی آگاه گردند.

16- پس از اعلام نتایج قرعه کشی، منتخبین فروش فوقالعاده می بایست ظرف مدت 420 ساعت نسبت به واریز وجه اقدام نمایند. در صورت عدم واریز وجه در موعد مقرر، امتیاز ثبت نام متقاضی منتخب شده در قرعه کشی ابطال خواهد شد.

17- انتقال حقوق ناشی از انتخاب شدن در قرعه کشی به اشخاص ثالث ممنوع است.

18- در روش فروش مذکور، مبلغی از بهای خودرو کسر می گردد و سند خودرو بمدت یکسال در رهن شرکت خودروساز باقی خواهد ماند، که به جامانده بهای خودرو و هزینه های متعلقه در زمان فک رهن دریافت می گردد. در ضمنً در صورت عدم اقدام برای فک رهن، پس از یکسال به وسیله مشتری، جرایم تأخیر مطابق ضوابط در حساب مشتری لحاظ می گردد.

19- امکان تسویه پیش از موعد و فک رهن به هیچ اسم میسر نیست. بدیهی است پس از مدت یک سال و تسویه حساب بهای خودرو به وسیله مشتری، سند خودرو از رهن خارج می گردد.

21- در این بخشنامه از زمان واریز وجه تا زمان تحویل خودرو سود مشارکت و انصراف صفر خواهد بود.

21- قیمت های مندرج در جدول بر اساس رنگ پایه(سفید)بوده و جهت سایر رنگها، مبلغ مابه التفاوت رنگ از مشتریان اخذ می گردد.

22- یکی از بسته های خدمت در زمان واریز وجه (به صورت پیش فرض) پیشنهادی انتخاب شده است، در صورتی که مشتری تمایل به تغییر در بسته خدمت و یا حذف آن داشته باشد می تواند قبل از واریز وجه اقدام نماید.

23- با توجه به اهمیت کنترل مدارک هویتی و آدرس محل سکونت مشتریان، نمایندگی موظف است مدارک و مستندات مشتریان را مطابق بخشنامه های 411741 مورخ 42/02/4100 و 416619 مورخ 47/02/4100 کنترل و از صحت و سقم آن اطمینان حاصل نماید.

24- با توجه به دستورالعمل های صادره به وسیله پلیس راهور ناجا مبنی بر ثبت و به روزرسانی اطلاعات فردی و آدرس مشتریان در سامانه شماره گذاری موارد ذیل متذکر می گردد:

الف (در صورتی که مشتری در سامانه شماره گذاری فاقد اطلاعات فردی و سکونتی بوده و یا بیشتر از یک سال از آخرین تاریخ به روزرسانی اطلاعات فردی و نشانی محل سکونت آن در سامانه شماره گذاری گذشته باشد، مشتری محترم می بایست با مراجعه به مراکز تعویض پلاک نسبت به ثبت آخرین اطلاعات خود اقدام کرده و پس از دریافت احراز سکونت، آن را به نمایندگی محل ثبت نام خود تحویل نماید.

ب (در صورتی که مشتری دارای برگه احراز سکونت باشد می بایست حتماً برگه مذکور را به نمایندگی محل ثبت نام خود تحویل نماید در غیر این صورت عواقب ناشی از آن بر عهده مشتری خواهد بود.

گفتنی است تا زمانیکه برگه احراز سکونت به وسیله مشتری به نمایندگی ارائه نگردد و یا اطلاعات مورد احتیاج شماره گذاری به درستی ارائه نشده باشد، شماره پذیرش مشتری وارد مرحله تخصیص نخواهد شد و فاکتور نمی گردد و عواقب ناشی از عدم فرآیند مذکور بر عهده مشتری خواهد بود. بعلاوه علاوه بر اینکه سود تاخیر در تحویل ناشی از عدم شماره گذاری به آنان تعلق نخواهد گرفت، هزینه پارکینگ و نگهداری خودرو از ایشان دریافت خواهد شد.

منبع: فرارو

به "فروش فوق العاده چهار محصول سایپا شروع شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "فروش فوق العاده چهار محصول سایپا شروع شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید