اَل گور ترامپ را شکست خورده تلقی کرد

به گزارش وبلاگ پوشه، فارس نوشت: معاون رئیس جمهور سابق آمریکا در مصاحبه ای گفت که دونالد ترامپ به عنوان رئیس جمهور بازنده شد و هشدارها را نادیده گرفت.

اَل گور ترامپ را شکست خورده تلقی کرد

ال گور معاون رئیس جمهور سابق آمریکا روز پنجشنبه واکنش دولت دونالد ترامپ رئیس جمهور آمریکا به همه گیری ویروس کرونا را مورد انتقاد قرار و هشدار داد که با توجه به اقدام بعضی ایالت ها در لغو محدودیت ها، این کشور در معرض خطر واقع شده است.

وی که با شبکه خبری سی ان ان مصاحبه می کرد، گفت: من فکر می کنم که در خطر بزرگی قرار داریم. ما شاهد بازگشایی ایالت ها هستیم و به نظر می رسد که رئیس جمهور دوباره در حال تفکرات جادویی است. دو ماه پیش بود که یک روز وی گفت کرونا به صورت جادویی ناپدید خواهد شد.

معاون رئیس جمهور سابق آمریکا گفت: وی (ترامپ) به عنوان رئیس جمهور و به خصوص در این چالش باخت و هشدارها را نادیده گرفت.

ال گور با اشاره به کمبودها و احتیاج ایالت های مختلف این کشور به تجهیزات پزشکی و حفاظتی و تعلل دولت فدرال در تامین این تجهیزات گفت: من کارهایی که وی انجام می دهد را می بینم و این کارها کاملا بر خلاف آن چیزی است که آمریکا در شرایط کنونی به آن احتیاج دارد.

آخرین آمارها حاکی از آن است که تعداد مبتلایان به ویروس کرونا در آمریکا به بیش از یک میلیون و 295 هزار نفر و قربانیان نیز به بیش از 77 هزار نفر رسیده اند.

310311

منبع: خبرآنلاین

به "اَل گور ترامپ را شکست خورده تلقی کرد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اَل گور ترامپ را شکست خورده تلقی کرد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید